Výsledky proběhlých zkoušek

 

2018

12. října

Rozhodčí: Renata Machová Angelovová
ZM Iva Novotná Apaire Krosandra 35 38 35 198 U
ZVV1 Renata Dvořáková Spirit Orrylordblack 76 85 84 245 D
ZVV1 Miroslava Hochová Casey od Dleňské hory 87 73 84 244 D
ZVV1 Klára Slavatová Quadriga Aritar Bastet 95 81 88 264 D
IPO1 Marián Pikl Adelynn Mia-Bariki 91 D - - N
IPO1 Naďa Sloupová Herry  z Meridolu 94 87 97 278 VD
IPO3 Veronika Konvalinková Eryne Best fo the Gods 20 - - - N
IPO3 Tereza Pardubská Ur-Quella z Ditčina dvora 94 91 92 277 VD
SPR1 Lenka Pistulková Jimmi Best of the Gods - 77 - 77 U
SPr2 Veonika Konvalinková Kros Best of the Gods - 71 - 71 U

23. září

Rozhodčí: Ing. Miroslav Ulč
BH Lenka Pistulková Jimmi Best of the Gods - 47 - 47 obstál
IPO1 Alice Nelibová Walter Aritar Bastet 71 70 88 229 U
UPr1 Veronika Konvalinková Jennifer Best of the Gods - 83 - 83 D
UPr1 Miroslava Hochová Dragon Fatom chlumu - 80 - 80 D
SPr3 Veronika Konvalinková Erryne Best of the Gods - - 76 76 U
ZVV1 Renata Dvořáková Spirit Orrylordblack 82 63 - - Disk.
ZVV1 Naďa Sloupová Xafi z Jirkova dvora 70 70 77 217 U
ZVV1 Pavla Kurčíková Nikita z Berounské bašty 87 91 97 275 VD
ZVV1 Miroslava Hochová Urszi Radinie 73 70 71 214 U
ZVV1 Renata Dvořáková Cristiano Daria Reda 75 73 83 231 U

16. červen

Rozhodčí: Theodor Krajčí
BH Miroslava Hochová Urszi Radinie - 49 - 49 obstál
BH Iva Novotná Apaire Krosandra - 49 - 49 obstál
BH Renáta Veselá Tarra Ella Radinie - 50 - 50 obstál
BH Pavel Bočan Boča Belrott - 57 - 57 obstál
IPO1 Alice Nelibová Cadet z Jirkova dvora 94 75 89 258 D
IPO1 Naďa Sloupová Xafi z Jirkova dvora - - - - Disk.
ZVV1 Lenka Pitulková Jimmi Best of the Gods 71 82 84 237 U
FPr2 Marián Pikl Adelynn Mia-Bariki 92 - - 92 VD

 

13. květen

Rozhodčí: Bc. Stanislav Beníšek
 
ZZO Radka Kolečková Bombastic Barney z Černobílých - 46 - 46 Obstál
ZVV1 Lenka Pistulková Jimmi Best of the Gods 17 - - - N
IPO1 Jaroslav Bažant Baira Suché Lazce 86 75 88 249 D
IPO2 Veronika Konvalinková Dafnie Best of the Gods 88 60 - - N
IPO2 Daniel Fojtík Antton Doruscanis 95 98 94 287 V
IPO3 Libuše Pucholtová Beauty Eso Bohemia 74 90 85 249 D
IPO3 Tereza Pardubská Ur-Quela z Ditčina dvora 88 84 90 262 D
SPr2 Veronika Konvalinková Erryne Best of the Gods - - - 74 U
FPr1 Ivo Vacek Jetta von Wendelin 55 - - - N
FPr3 Ivo Vacek Kisch ze Svobodného dvora 78 - - 78 U

 

29. duben

Rozhodčí: Theodor Krajčí

BH Alena Fišerová Baghira Saggita Epirum - 54 - 54 Obstál
BH Alice Nelibová Cadet z Jirkova dvora - 55 - 55 Obstál
BH Naďa Sloupová Herry z Meridolu - 43 - 43 Obstál
IPO2 Veronika Konvalinková Dafnie Best of the Gods - - - - Disk.
IPO3 Alice Nelibová Fant z Jirkova dvora 97 87 93 277 VD
FPr2 Martina Duchková Febe Marcona 76 - - 76 U
FPr2 Tereza Pardubská Ur-Quella z Ditčina dvora 98 - - 98 V
FPr3 Dagmar Švecová Heriet Šťáhlavský diamant 18 - - 18 N
FPr3 Karolína Škubalová Emma Ginni DaChes Dream 42 - - 42 N
ZM Veronika Konvalinková Kros Best of the Gods 37 32 - - N

31. březen

Rozhodčí: Ing. Miroslav Ulč
BH Veronika Konvalinková Kros Best of the Gods - 52 - 52 Obstál
BH Lucie Baumruková Pandora z Krupičkova mlýna - 37 - - N
BH Naďa Sloupová Xafi z Jirkova dvora - 45 - 45 Obstál
IPO1 Alice Nelibová Tullamore Aritar Bastet 79 74 77 230 U
ZVV1 Veronika Konvalinková Jennifer Best of the Gods 73 92 75 240 D
ZVV1 Alice Nelibová Qiqi Queen Anrebri 93 91 94 248 D
FPr1 Martina Duchková Feebe Marcona 78 - - 78 U
FPr1 Marián Pikl Adelynn Mia-Bariki 82 - - 82 D
FPr2 Jiří Škubal Emma Ginni Daches Dream 73 - - 73 U
FPr2 František Březina Faty Marcona 89 - - 89 D

2017

5. listopad

Rozhodčí: Václav Petrášek
BH Lenka Pistulková Jimmi Best of the Gods - 33 - 33 N
IPO2 Veronika Konvalinková Erryne Best of the Gods 81 70 74 225 U
IPO2 Naďa Sloupová Kiara vom Kapbusch 71 80 D D N
IPO3 Paulina Wodzicka Wanda z Ditčina dvora 97 83 87 267 D
IPO3 Tereza Pardubská Ur-Quella z Ditřina dvora 98 86 88 272 VD
ZZO Iva Novotná Apaire Krosandra - 55 - 55 USP.
ZM Veronika Konvalinková Jennifer Best of the Gods 37 44 49 130 D
ZVV1 Marián Pikl Adelynn Mia-Bariki 96 70 83 249 D
ZVV2 Naďa Sloupová Umma z Jirkova dvora 85 54 - - N

 

28. říjen

Rozhodčí: Bc. Stanislav Beníšek
ZZO Lenka Kliková Rusty bez PP - 53 - 53 OBST.
BH Ivana Landovská Haggis Canis Ludens - 42 - 42 OBST.
BH Ondřej Bejček Bashe Saint Jiljí - 50 - 50 OBST.
BH Josef Flachs Akim z Adaru - 51 - 51 OBST.
BH Hana Kremlová Athro z Římské říše - 60 - 60 OBST.
IPO1 Naďa Sloupová Leslie Waji - - - - Disk.
IPO2 Veronika Konvalinková Dafnie Best of the Gods - - - - Disk.
ZVV1 Mirroslava Hochová Emann od Policie Č 71 74 75 220 USP.
ZVV1 Veronika Konvalinková Iris Best of the Gods 89 84 76 249 D
FPr3 Iveta Kunclová Loretta od IvetkyVel-Om 92 - - 92 VD

 

6. červen

Rozhodčí: Ing. Miroslav Ulč
ZZO Michaela Bartlová Agalaia Agwa Brennini (AUO) - 47 - 47 P
ZZO Martin Považan Einstein Taien (ACO) - - - - odst.
BH Naďa Sloupová Leslie Waji (NO) - 45 - 45 OBSTÁL
BH Anna Sauerová Diego z Ajysyt (BC) - 44 - 44 OBSTÁL
IPO1 Veronika Konvalinková Dafnie Best of the Gods (NO) 70 70 78 218 U
IPO1 Alice Nelibová Metaxa Aritar Bastet (NO) 91 75 95 261 D
IPO1 Helena Glänznerová Fenja Hanno Veto (KV) 95 85 88 268 D
IPO1 Veronika Konvalinková Erryne Best of the Gods (NO) 82 64 - - N
IPO2 Naďa Sloupová Xadella z Jirkova dvora (NO) 72 disk. - - disk.
FPr2 Pavel Kavan Rocky bez PP (APBT) 75 - - 75 U
FPr2 Jana Kaufmannová Sendy Holubí dům (RTW) 75 - - 75 U

 

13. květen

Rozhodčí: Václav Petrášek
ZZO1 Jiří Kraus Hači bez PP - 74 - 74 U
ZVV1 Alice Nelibová Fant z Jirkova dvora 98 90 95 283 VD
ZVV1 Kristýna Vodrážková Penélope Radinie 43 - - - N
IPO1 Naďa Sloupová Daddy z Jirkova dvora 86 53 - - N
IPO2 Lucie Baumruková Arlett Iluze 80 70 74 224 U
FPr3 Karolína Škubalová Daffy Donkey DaChes Dream 71 - - 71 U

 

30. duben

Rozhodčí: Ing. Miroslav Ulč
BH Alice Nelibová Fant z Jirkova dvora (NO) - 53 - 53 OBSTÁL
IPO1 Naďa Sloupová Julie Aritar Bastet (NO) 83 79 86 248 D
IPO3 Radmila Šedivá Britney Fanneli (BC) 73 82 82 237 U
IPO3 Paulina Wodzicka-Szücs Wanda z Ditčina dvora (NO) 95 92 85 272 VD
FPr2 Karolína Škubalová Daffy Donkey DaChes Dream (KV) 84 - - 84 D
ZVV1 Martina Doležalová Lamborghini z Berounské bašty (NO) 73 81 89 243 D
ZVV2 Hana Kremlová V-Kaso z Novéha Draka (NO) 96 75 90 261 D

 

25. březen

Rozhodčí: Theodor Krajčí
BH Marián Pikl Adelynn Mia-Bariki - 51 - 51 OBSTÁL
IPO1 Naďa Sloupová Daddy z Jirkova dvora 78 74 0 - N
IPO1 Naďa Sloupová Julie Aritar Bastet 70 43 - - N
IPO3 Alice Nelibová Woody z Ditčina dvora 91 85 94 270 VD
ZVV1 Miroslava Hochová Dragon Fantom Chlumu CS 90 89 0 - N
ZVV1 Hana Kremlová V-Kaso z Nového Draka 97 86 91 274 VD

 

 

2016

 

26. listopad

Rozhodčí: Ing. Miroslav Ulč

BH Ing. Břetislav Hrabovský Argo bez PP (NO) - 42 - 42 OBSTÁL
ZM Miroslava Hochová Dragon Fantom Chlumu CS (KV) 48 40 disk. - disk.
IPO1 Naďa Sloupová Daddy z Jirkova dvora (NO) 93 77 disk. - disk.
IPO1 Naďa Sloupová Julie Aritar Bastet (NO) 81 disk. - - disk.
FPr1 Tereza Pardubská Ur-Quella z Ditčina dvora 94 - - 94 VD

 

12. listopad

Rozhodčí: Jaroslav Hartl

BH Karolína Škubalová Daffy Donkey DaChes Dream (KV) - 51 - 51 OBSTÁL
IPO1 Naďa Sloupová Daddy z Jirkova dvora (NO) 90 76 0 - N
IPO3 Alice Nelibová Woody z Ditčina dvora (NO) - - - - disk.
IPO3 Naďa Sloupová A'Bruno pod Bllaníkem (NO) 90 91 92 273 VD
FPr3 Miroslava Hochová Dragon Fantom Chlumu CS 15 - - - N

 

30. říjen

Rozhodčí: Renata Machová

ZZO1 Andrea Přerostová Berro z Tochovské zahrady (NO) - - - - nenast.
ZZO1 Jiří Kraus Hači bez PP (AST) - disk. - - N
BH Naďa Sloupová Julie Aritar Bastet (NO) - 51 - 51 OBSTÁL
IPO2 Michaela Marešová Atara Raxiba Bohemia (NO) 95 71 74 240 D
IPO2 Alice Nelibová Woody z Ditčina dvora (NO) 98 100 98 296 V
IPO3 Tereza Pardubská Ur-Quella z Ditčina dvora (NO) 99 82 87 268 D
IPO3 Naďa Sloupová Cherokee Hexer (NO) 98 86 98 282 VD
FPr3 Miroslav Potočňák Aura Ro-Ga pair (CP) 92 - - 92 VD

 

3. září

Rozhodčí: Theodor Krajčí

BH Naďa Sloupová Daddy z Jirkova dvora (NO) - 58 - 58 OBSTÁL
BH Pavel Bočan Konny Waji (NO) - 54 - 54 OBSTÁL
BH Naďa Sloupová Yzabel z Jirkova dvora (NO) - 56 - 56 OBSTÁL
ZVV1 Aneta Hofmeisterová Chaccy z Jukasu (NO) 82 81 79 242 D
FPr1 Hana Kremlová Ben Elzet (NO) 97 - - 97 V

 

15. květen

Rozhodčí: Theodor Krajčí

BH Pavel Bočan Parendo Vinces Black Hercules (BOM) - 58 - 58 OBSTÁL
IPO1 Naďa Sloupová Kiara vom Kapbusch (NO) 86 80 77 243 D
IPO1 Alice Nelibová Woody z Ditčina dvora (NO) 99 91 97 287 V
IPO2 Radmila Šedivá Britney Fanneli (BC) 89 77 83 249 D
IPO2 Naďa Sloupová A'Bruno pod Blaníkem (NO) 90 84 85 259 D
IPO3 Hana Kremlová Ben Elzet (NO) 49 - - - N
FPr1 Jana Krohová Baci Little Black Miracle (SBT) 88 - - 88 D

 

23. duben

Rozhodčí: Renata Machová

BH Jana Krohová Baci Little Black Miracle (SBT) - 47 - 47 OBSTÁL
BH Veronika Konvalinková Erryne Best of the Gods (NO) - 53 - 53 OBSTÁL
BH Naďa Sloupová Kiara vom Kapbusch (NO - 56 - 56 OBSTÁL
IPO2 Hana Kremlová Ben Elzet (NO) 91 92 91 274 VD
IPO3 Veronika Konvalinková Goldie od Řeky Lučiny (NO) 90 82 90 262 D